Multiverse

Mistikcraft forum.


#1 2012-08-26 23:05:31

Poncjusz

Administrator

Punktów :   

Wspoltworzenie servera - pomysly

Tutaj prosze wpisywac pomysly:


long live the Emperor!

Offline

 

#2 2012-08-26 23:44:33

Fleczer

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Wspoltworzenie servera - pomysly

Przechodzac do rzeczy odrazu.

Moja wizja brzmi tak:
- gracz ma klase na podstawie pluginu Heros
- waluta jest Emerald by moc jeszcze dodatkowo oprucz skrzyn mozna bylo wymieniac sie z NPC ktore beda w miastach
- kopalnie beda otwarte dla wszyskich, beda to wydzielone miejsca w ktorych za pomoca pluginu World Guarda wyznaczy sie miejsca w ktorych mozna kopac ( i tak tylko dane klasy beda mogly kopac wszysko)
- wiecej pluginow antycheat na noramalne cheaty i na x-raya
- skrzynie ktore w swiatyniach ruinach itd, beda spawnowac itemy co jakis czas, dojscie do skrzyn bedzie wymagac walki uzycia skillow postaci czasem MC parkur labirynty itd
- wlasne dzialki na zasadzie ktora jest teraz tylko z uzyciem innego plugina ktory obsluguje wiecej flag
- wiecej npc: straznicy w miastach, obywatele, gornicy, itd (nie badalem mozliwosci czy npc moze atakowac gracza ale szadze ze jest takie cos co wtedy prowadzi nas do obozow bandytow)
- poziom mega hard by urozmaicic przygody i poziom trudnosci

Na poczatek to chyba tyle aczkolwiek w przyszlosci bede badal. Nowe moby. I wszysko co przyciagnie moja uwage. Jesli o czymś zapomnialem a pewnie tak jest. To dopisze jak mi się przypomni.

Ze sprawami administracyjnymi wyglada to tak ze zamienil bym pare pluginow na bardziej rozbudowane i dokonfigurowal reszte.

Pozatym to samo z tym ze gracz ma gdzie isc wszedzie pelno ruin lokacji w ktorych mozna zginac lub przezyc i cos znalesc.


Mapa mojego swiata!

http://i47.tinypic.com/5ow9ea.png

Ostatnio edytowany przez Fleczer (2012-08-27 00:03:57)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.strzelnicarzeszow.pun.pl www.rt1.pun.pl www.githaros.pun.pl www.narutogify.pun.pl www.poke-serwis.pun.pl